Mardav Yalıtım, sağladığı enerji tasarrufu ve çevreye duyarlılığı ile yalıtım sektörünün tecrübeli ve uzman firmasıdır.

Son yıllarda, Doğal Çevrenin Korunması ve Eğitime Destek gibi konularda ülkemize katkı sağlayacak projelerde sıkça yer almakta desteklemektedir.

 

2015 yılında Mef Üniversitesi’nin MASS Media Architecture & Spatial Systems  projesine sponsor olduk. Bu projede öğrenciler 3d  gözlükleri kullanarak sanal ortamda tasarımlarının detaylarını gezerek projelerini geliştirdiler.

Sanal ortamda geliştirdikleri özgün tasarımları Mardav’ın tedarik ettiği Dow Building Solutions firmasının Styrofoam LB ürünlerinin robotlar ile işlenerek  maketlerini oluşturdular. Bundan sonra öğrencilerimize tasarımlarını gerçekleştirmeleri dileğiyle başarılar diliyoruz.

 

Bu yıl da Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencileri Hidrojen Enerjisi ile çalışan taşıt yapımına destek verdik.

K-Tech ismini verdikleri hibrit aracın kasasının prototip yapımında, Dow Building Solutions firmasının özel Styrofoam ürünleri kullanılıyor.

30 Haziran –  03 Temmuz tarihleri arasında Londra’da düzenlenen Shell Eco-Marathon yarışlarında ülkemizi temsil etmiştir.

 

Mardav Yalıtım geleceğimizi inşaa edecek olan gençlerimize, teknolojiyi geliştiren  ve çevreye duyarlı çalışmalarında her zaman desteğini sürdürecektir.

 

mef-projemef-proje2mef-proje3   katu_k-tech