3333M’in sızdırmazlık ve yalıtım çözümleri portföyü, Türkiye’de 8 bölgede faaliyet gösteren 300’den fazla Mardav Yalıtım bayisi aracılığıyla sektöre sunuluyor.

 

Bilimin, inovatif yaklaşımlarla insan yaşamını kolaylaştıracak çözümlere dönüştürülmesi hedefiyle ve “3M Bilimi. Hayatın Her Anında.” yaklaşımıyla faaliyetlerini sürdüren 3M, Türkiye’de Endüstriyel Bantlar ve Yapıştırıcılar alanında inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Mardav Yalıtım ile iş ortaklığı yaptı.

3M Türkiye Endüstriyel Bantlar ve Yapıştırıcılar İş Kolu’nun Türkiye’de inşaat sektöründe ilk kez gerçekleştirdiği iş modeli kapsamında, 3M’in sızdırmazlık ve yalıtım çözümleri portföyü, Mardav Yalıtım bayileri aracılığıyla sektöre sunuluyor. İş ortaklığıyla 3M’in poliüretan ürünleri ve 3M sızdırmazlık bant çözümleri Mardav Yalıtım’ın sektöre sunduğu portföyü genişletiyor ve inşaat sektöründe farklı yalıtım ve sızdırmazlık çözümleri sunmasına olanak sağlıyor.

İş ortaklığının açıklanmasının ardından Mardav Yalıtım Genel Müdürü Levent Pelesen ve ekibi 3M’in Kavacık’ta bulunan Müşteri İnovasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyaretin ev sahibi 3M Endüstriyel İş Kolu Ülke Direktörü Zafer Kaşıkara bu iş ortaklığından duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: Mardav Yalıtım ile olan iş ortaklığımız sayesinde oluşacak sinerji, 3M olarak ürünlerimizin yaratıcı çözümlerimizin sektörün daha geniş bir kesimine katma değer yaratma hedeflerimize katkı sağlayacak. İş ortaklığımızın her iki şirket için de yararlı olacağına, her iki tarafı da daha da güçlendireceğine ve faaliyetlerimize ivme kazandıracağına inanıyorum “Mardav Yalıtım ile olan iş ortaklığımız sayesinde oluşacak sinerji, 3M olarak ürünlerimizin sektörün daha geniş bir kesimine ulaşması hedeflerimize katkı sağlayacak. İş ortaklığımızın her iki şirket için de yararlı olacağına, bizi daha da güçlendireceğine ve faaliyetlerimize ivme kazandıracağına inanıyorum.”

Mardav Yalıtım Genel Müdürü Levent Pelesen ise, 3M ile gerçekleştirilen iş ortaklığından mutluluk duyduğunu belirterek, “Türkiye’de 8 bölgede faaliyette olan 300’un üzerindeki bayimizin portföyüne 3M poliüretan ürünleri ve 3M sızdırmazlık bant çözümleri de eklenmesi, sektöre yalıtım ve sızdırmazlık alanında sunduğumuz hizmetleri daha da güçlendirecek” dedi.

 

Mardav Hakkında

Mardav Yalıtım, yapı sektörünün bir numaralı çözüm ortağı olma vizyonuyla, 1989 yılında Dow -Styrofoam Türkiye distribütörlüğü kapsamında faaliyetlerine başladı. Halen ticari faaliyetini, dünyanın 40 ülkesinde plastik ve yapı ürünleri, üretim-satış-pazarlama faaliyetlerinde bulunan Belçika merkezli Ravago A.Ş. çatısı altında sürdürüyor.  Temsil ettiği ve dağıtımını yaptığı 6 farklı ürün grubu ile dünyaca ünlü birçok markanın satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren Mardav Yalıtım, Türkiye’de 8 bölge müdürlüğü ve 300’e yakın güçlü bayi ağı ile Isı Yalıtımı, Yalıtımlı Cephe Çözümleri, Çatı ve Su Yalıtımı, Dizayn ve Dekorasyon, Giydirme Cepheler  ve Alt Yapı alanlarında satış ve dağıtım yapıyor.

 

3M hakkında

3M’de biz, yaşamları iyileştirmek için bilimin gücünü kullanıyoruz. 30 milyar doları aşan ciromuz ve 90 bin çalışanımız ile, 200 farklı ülkede yer alan müşterilerimize çözüm ve ürünlerimizi sunuyoruz. Ethisphere Institute 3M’i üçüncü kez (3 yıl üstüste) Dünyanın En Etik Şirketi seçti. Bu ödül, 3M’lilerin tüm dünyada şeffaf ve dürüst olmaları ve her yerde her gün işlerini doğru şekilde yapmak için gösterdikleri aralıksız çabayı tanımlıyor.  Küresel problemlere sunduğumuz yaratıcı çözümler hakkında bilgi almak için www.3M.com ve www.3M.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.