Bizden Haberler

Mardav 34. İstanbul Yapı Fuarın`da Yerini Aldı!

Mardav 34. İstanbul Yapı Fuarın`da Yerini Aldı!
27 Nisan - 1 Mayıs 2011 tarihleri arasında 960 firmanın katıldığı 34. İstanbul Yapı Fuarı'na Mardav, Stoper, İzober, Armstrong, Blue'Safe Mavi Kale ve Dow standları ile katıldı. Stoper standımızda katılımcıları karşılayan "Stoper Membran Robot'u" büyük ilgi gördü.

8.'si düzenlenen Yalıtım sektörü Başarı ödüllerinde 2010 yılının Su Yalıtım Ürünü ödülünü SolarStoper 27 Nisan 2011'de düzenlenen törenle aldı. İnce esnek fotovoltaik güneş pilleriyle entegre edilmiş, bitüm esaslı bir su yalıtım membranı olan Solar Stoper, uygun olmayan çatı geometrilerinde, hatta tonoz çatılarda dahi kullanılabiliyor. SolarStoper'in en önemli özelliği ise ek su yalıtımına gerek kalmaması.

Blue'Safe Mavi Kale standında, "2 yıl sigorta" ve "10 yıl ürün garantisi" lansmanı yapıldı.

Styrofoam markalı XPS Isı yalıtım levhalarından yapılan Dow standı, farklı görünümüyle ilgi çekti. Styrofoam İnşaat ürünleriyle beraber Styrofoam fabrikasyon ürünlerinin de sunumları yapıldı.

Armstrong standımızda %99 bağıl nem oranına sahip, oldukça ekonomik Dune Supreme taş yünü plakalarımız ile Armstrong Peakform taşıyıcı sistemlerimiz sergilendi.

Artan üretim kapasitesi ile Türkiye'nin en büyük taşyünü üreticisi olmayı hedefleyen İzober standında yeni nesil yalıtım ürünleri ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti. Yeni üretim hattının 2011 yılının 2. yarısında devreye alınması ile yıllık 40.000 ton reel kapasiteye ulaşması hedefleniyor.