Bizden Haberler

MARDAV Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı’nda...

MARDAV Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı’nda...

İnşaat sektörünün bir numaralı çözüm ortağı olmayı hedefleyen Mardav,Türk Yapı sektörünün önemli buluşma noktası olarak nitelenen Yapı 2010 İstanbul Fuarındaydı.Fuar süresince Mardav bünyesindeki tüm ürünlerimiz hakkında detaylı  bilgiler sektör profesyonelleri  ve son kullanıcılar ile paylaşıldı.

Blue’Safe Mavi Kale Dış Cephe Mantolama Sistemleri,  İzober Rock-wool, Stoper Bitümlü Membran ve Dow Corning Silikonları’nın sergilendiği toplamda 126 m2’lik standımızda,  Stoper markası altında hizmet vermekte olduğumuz membran grubumuzdan solarSTOPER ve nanoSTOPER markalı yeni ürünlerimizin lansmanı yapıldı.

Bu yeni ürün lansmanlarımıza ilave olarak,  Blue Safe Mavi Kale Mantolama standımızda  “Türkiye’yi Mantoluyoruz” projemizin maketleri de büyük ilgi gördü.

Isı  yalıtımına büyük katkı sağlayan  Argon, Kripton gibi gazlarla yapılan ısıcam ünitelerinde kullanılan ETAG 002 standartlarına uygun yegane ürün olan Dow Corning  DC 3362 HD silikon ve farklı silikon ürün  çeşitleri de  sektör prosesyonellerine sunuldu.