4untitledCam sanayisi ve cam tedarikçilerinin en önemli buluşması olarak uluslararası bir ticaret fuarı olan glasstec, 20-23 Eylül 2016 tarihinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlendi. Silikon konusunda, 40 yılı aşkın liderliğiyle Dow CorningJ®, cam sektörünün bu en büyük buluşma noktasında ziyaretçilerini karşıladı.

Dünyanın en önemli Cam Sektörü organizasyonu glasstec Fuarı, 20-23 Eylül 2016 tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlendi.

Birçok ülkeden katılımcı firma ve ziyaretçilerini ağırlayan glasstec 2016 Fuarı, Türkiye’den de sektörün önde gelen firmalarına ev sahipliği yaptı.

Cam sektörü, sektör teknolojisini ve ürün çeşitliliğini devamlı olarak geliştirmek zorundadır. Kesintisiz üretim ve yüksek kapasite ile çalışma zorunluluğu cam sanayinin en önemli özelliğidir. Dolayısıyla cam sektö

rüne yönelik fuar organizasyonları çok önemlidir.

Silikon konusunda, 40 yılı aşkın liderliğiyle Dow CorningJ®, cam sektörünün bu en büyük buluşma noktasında ziyaretçilerini karşıladı. Aynı zamanda sektörün önde gelen cephe danışmanlarını ağırladı.

20-23 Eylül 2016 tarihinde gerçekleşen bu önemli fuar organizasyonunda, Dow Corning standı ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gördü.

Dow Corning fuarda, ürün gamını sektör profesyonelleri ve son kullanıcılar ile paylaştı.

roportaj